Chyba najlepsza modelka, z którą do tej pory współpracowałam! Uwierzcie mi, zrobienie ładnego zdjęcia pięknej dziewczynie nie zawsze jest łatwe. Niektóre kobiety nie czują się po prostu przed obiektywem i pomimo tego, że są przepiękne, ciężko jest to ukazać na zdjęciu. Jednak z Kają nie było tego problemu, bo ona po prostu na każdym zdjęciu wychodziła zjawiskowo! Doszło do tego momentu, w którym po powrocie do domu i przeglądaniu zdjęć, miałam mocny dylemat, które wybrać... Czasami wracam do tych zdjęć, żeby jeszcze się trochę nimi "pobawić", ale los stawia mnie wciąż przed tym samym dylematem: KTÓRE WYBRAĆ?!

Na prawdę polecam Kaję, idealnie wczuła się w rolę i doskonale wiedziała jak pozować, właściwie to nic jej nie musiałam mówić! Całą sesję tylko przeżywałam, że mamy super zdjęcia! Kaju, mam nadzieję, że to nie pierwsza i ostatnia sesja razem - chcę Cię znowu przed moim obiektywem! :)

She's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBELShe's a REBEL

Pozowała:

Kaja Lembicz

Malowała:

Anna Woronkowicz