Kiedy kilka lat temu zaczynałam przygodę z fotografią, moją główną i niezastąpioną modelką była Agnieszka. Aga, to moja przyjaciółka, z którą znamy się od prawie 18 lat (kiedy to minęło!?). Można powiedzieć, że kiedy nie do końca wiedziałyśmy co ze sobą zrobić w wolnym czasie (od dzieciństwa byłyśmy też sąsiadkami), po prostu szłyśmy robić zdjęcia (jeśli udało się pożyczyć aparat, bo wtedy jeszcze swojego nie miałam). W ten sposób powstało kilka zdjęć, z których nawet po tylu latach jestem dumna. Są to prawdziwe perełki, a oto jedna z nich:

Pregnancy Photoshoot with my Best FriendKilka tygodni temu, przyszło mi sfotografować Agnieszkę w tym pięknym stanie, w którym się znajduje. Miałam już taką przyjemność odbyć poraz drugi, z czego również się bardzo cieszę! :-) Tak więc, sesja nie trwała długo. Postawiłyśmy na naturalność i... mam nadzieję, że tak wyszło! A wszystko w luzackiej i swojskiej atmosferze - najlepiej!  Ocenę pozostawiam Wam! Dajcie znać w komentarzach, jak się podobają zdjęcia. Miłego oglądania... TADAAAA:

Pregnancy Photoshoot with my Best Friend

Pregnancy Photoshoot with my Best Friend

Pregnancy Photoshoot with my Best Friend

Pregnancy Photoshoot with my Best FriendPregnancy Photoshoot with my Best FriendPregnancy Photoshoot with my Best FriendPregnancy Photoshoot with my Best FriendPregnancy Photoshoot with my Best Friend

Modelka: Agnieszka Kiszka

Fotograf: Marta Jankowska

Przy okazji, zapraszam wszystkie przyszłe mamy na sesję brzuszkową - to niesamowita pamiątka na całe lata!