Tytuł tego posta powinien właściwie brzmieć "Jak zrobić super sesję w 30 minut?", ale Natural Beauty zdecydowanie bardziej oddaje efekty jakie wspólnie uzyskałyśmy. Pisząc 'wspólnie' mam na myśli nie tylko mnie i Kaję, ale również super utalentowaną makijażystkę - Justynę Glapińską! Zdecydowanie top of the top make up artist w Poznaniu, więc jeśli szukacie makijażu na specjalną okazję (i nie tylko), to śmiało do niej uderzajcie.

Sesja z Kają nie była przypadkowa :) Poznałyśmy się 3 lata temu przy okazji robienia innych zdjęć i na całe szczęście udało nam się połączyć siły jeszcze raz. Od jakiegoś czasu chciałam zrobić zdjęcia, w których wykorzystam siłę naturalnego światła, lecz w mniej tradycyjny sposób. Kupiłam więc kilka różnych liści w wildeckiej kwiaciarni i pojechałam do Justyny, gdzie w trójkę się spotkałyśmy. 

Justyna bardzo profesjonalnie podeszła do tematu i zrobiła piękny makijaż w odcieniach brązu, uwydatniając naturalne piegi Kaji - bez tego zjawiskowego mejkapu nie byłoby takich efektów! Tak nas pochłonęły przygotowania, że właściwie to musiałyśmy gonić słońce - serio serio! Działałyśmy szybko, byle tylko uchwycić piękno zachodzącego słońca. Oto pierwsze zdjęcia:

Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!

W pierwszym miejscu miałyśmy może 10 minut, dlatego postanowiłyśmy zmienić miejscówkę i pójść na św. Marcina, gdzie przez kolejne 10 minut korzystałyśmy z uroków zachodzącego słońca.

Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!

Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Na tym etapie mogę powiedzieć, że efekt jaki chciałam uzyskać był już wykonany, jednak mając taką modelkę na miejscu postanowiłam korzystać z okazji. Dzięki całej torbie ubrań mogłyśmy dowolnie bawić się stylówkami. Które zdjęcie podoba Wam się najbardziej? :)

Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!Natural Beauty - łapiemy z Kają ostatnie promienie słońca tego lata!

Dajcie znać w komentarzach jak się podoba. Wolicie sesję z cieniami czy ostatnie portrety z zielenią w tle? :)

Fotograf: Marta Jankowska

Modelka: Kaja Lembicz

Make up: Justyna Glapińska