Sesją z Kingą była wynikiem konkursu, który zorganizowałam na swoim fanpage'u z okazji Dnia Kobiet. Myślę, że to idealny prezent dla każdej kobiety, który staje się pamiątką na całe życie. 

CONTEST photoshoot with KingaZasady konkursu były proste i właściwie niewiele trzeba było, aby wygrać. Zwyciężczynię losowałam za pomocą generatora, który losowo wybrał właśnie Kingę. W konkursie brało udział tyle osób, że nie mogłam uwierzyć w to, że padło na Kinię, bo znamy się od gimnazjum i już wcześniej robiłam jej zdjęcia. 

Postawiłyśmy na kobiece, naturalne zdjęcia w jednej z kawiarni znajdujących się przy Starym Rynku w Poznaniu. Oprócz zdjęć miałyśmy okazję też poplotkować! A oto efekty:

CONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with Kinga

Po kawie, wróciłyśmy do mnie, aby się przebrać i złapać ostatnie promienie jesiennego słońca. Spacer nad Wartę okazał się świetnym pomysłem, bo światło było przepiękne, a otoczenie wręcz idealnie pasowało do naszego boho stylu. 

CONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaCONTEST photoshoot with KingaMam nadzieję, że Wam się podoba! 

Pozowała:

Kinga Garstkiewicz