Uwielbiam tę sesję! Dawno nie cieszyłam się tak z efektów mojej pracy. Oczywiście duża zasługa jest w rękach modelki, bo gdyby nie ona, to efekty z pewnością nie byłyby tak zadowalające! 

Sesja z Alą wyszła dość spontanicznie. Na początku pomysł był zupełnie inny (może jeszcze uda nam się go zrealizować), ale ostatecznie postanowiłyśmy nie zwlekać i nie przekładać sesji, bo z doświadczenia wiem, że takie przekładanie ciągnęło by się w nieskończoność. I tak ,wspólnymi siłami, udało nam się połączyć swoje pomysły i wyszło coś szalonego! W kilka minut udało nam się złapać wspólną "falę". Alicja świetnie czuła klimat, który chciałam pokazać na zdjęciach. Im dłużej zdjęcia trwały, tym mniej wskazówek musiałam udzielać. To lubię!

Pogoda o dziwo nam w miarę dopisała... Może nie było 25 stopni, ale było wystarczająco ciepło, żeby w pełni wykorzystać wymyśloną przez nas stylizację. Jedyne czego, a właściwie kogo brakowało, to asystentki! Zazwyczaj udaje mi się kogoś włączyć do pomocy przy takich sesjach, ale tym razem mi się nie udało i musiałyśmy z Alicją nieźle się nagimnastykować, żeby dobrze doświetlić twarz blendą. Nie był to konieczny zabieg, ale jak najbardziej mile widziany, dlatego jeśli ktoś chciałby czasem pomóc, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej - na pewno się przydasz! :) 

Nie będę dłużej przynudzać... Oceńcie sami jak wyszło! Dajcie znać co Wam się najbardziej podoba, co byście zmienili/poprawili? Które zdjęcie według Was jest najlepsze? Może jakieś propozycje na posty - np. before/after? Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii!

Z przyjemnością przeczytam Wasze komentarze. :)

Alicja Kudelska

Alicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja Kudelska

Alicja Kudelska

Alicja Kudelska

Alicja Kudelska

Alicja Kudelska

Alicja Kudelska

Alicja KudelskaAlicja KudelskaAlicja Kudelska

Modelka: Alicja Kudelska

Fotograf: Marta Jankowsk